Aktualności Sportowe

Piłka koszykowa 2017

opublikowane: 4 gru 2017, 08:14 przez IIona Staniek

23 listopada 2017 r. odbyły się gminne zawody w piłce koszykowej. Nasze drużyny dziewcząt i chłopców zajęły II miejsce, przegrywając z SP 1 Chybie.
Dla naszych zespołów kosze rzucili: Lena Chybiorz, Marta Pustelnik, Szymon Miałchowski i Nikodem Waleczek.

Szachy 2017

opublikowane: 26 paź 2017, 08:47 przez IIona Staniek

16 października 2017 r. odbyły się zawody gminne w szachach. Nasi uczniowie zajęli I miejsce zarówno w grupie starszej jak i młodszej. Będą reprezentować gminę Chybie w zawodach powiatowych.

Powiatowe biegi przełajowe 2017

opublikowane: 8 paź 2017, 12:12 przez IIona Staniek

6 października na stadionie "Nad Wałką" w Cieszynie odbyły się powiatowe zawody w biegach przełajowych. Reprezentacja chłopców w składzie : Kamil Grzela, Jakub Miskiewicz, Szymon Miałchowski, Przemysław Dzida, Alan Zioło, Jan Krzempek i Brajan Zioło wywalczyła IV miejsce. Do miejsca na podium zabrakło kilka metrów....

Sukces biegaczy!

opublikowane: 29 wrz 2017, 06:07 przez IIona Staniek

28 września 2017 roku w gminnych zawodach w biegach przełajowych drużyna chłopców w składzie : Jan Krzempek, Kamil Grzela, Przemysław Dzida, Jakub Miskiewicz, Szymon Miałchowski i Alan Zioło zajęła I miejsce i będzie reprezentować naszą gminę w zawodach powiatowych.
Drużyna dziewcząt wystartowała w składzie : Aleksandra Żydek, Joanna Żaczek, Marta Pustelnik, Magda Kusz, Kornelia Waliczek i Gloria Oszek i zajęła II miejsce.

Olimpiada Lekkoatletyczna 2017

opublikowane: 21 cze 2017, 13:37 przez IIona Staniek   [ zaktualizowane 21 cze 2017, 13:40 ]

20 czerwca 2017 r. zorganizowaliśmy w ramach obchodów Dnia Sportu Szkolnego Olimpiadę Lekkoatletyczną, w której uczestniczyli wszyscy chętni uczniowie klas IV-VI. Rekordy można było pobijać w następujących konkurencjach: rzut piłeczką palantową, rzut piłką lekarską, bieg na 60 metrów, bieg na 600 / 1000 metrów .Wyniki poniżej.

Julia i Asia najlepsze w tenisie stołowym!

opublikowane: 15 lis 2016, 09:00 przez IIona Staniek

Julia i Asia Żaczek wywalczyły I i III miejsce w turnieju ping-ponga organizowanym przez Salos w Chybiu. Gratulacje!

Piłka koszykowa 2016

opublikowane: 15 lis 2016, 08:57 przez IIona Staniek

W rozgrywkach gminnych w piłce koszykowej, które odbyły się 10 listopada dziewczęta zdobyły II miejsce, a chłopcy III.

Szachy 2016

opublikowane: 21 paź 2016, 08:57 przez IIona Staniek

Reprezentacja szkoły w składzie : Magdalena Szkrobol, Miłosz Kajstura, Jeremiasz Moroz i Szymon Horak wywalczyła I miejsce w zawodach gminnych i reprezentowała gminę Chybie w zawodach powiatowych.

Biegi przełajowe 2016

opublikowane: 29 wrz 2016, 12:22 przez IIona Staniek

29 września odbyły się gminne zawody w biegach przełajowych. Dziewczęta wywalczyły I miejsce, a chłopcyII.  Dziewczęta wystąpiły w składzie: Wiktoria Cielecka, Anna Mika, Marta Pustelnik, Joanna Żaczek, Martyna Gabryś i Ewelina Zachurzok.
Drużyna chłopców: Jakub Miskiewicz, Artur Kozik, Patryk Kozik, Konrad Kuboszek, Brajan Zioło, Kamil Grzela.

Piłka nożna 2016

opublikowane: 29 wrz 2016, 12:14 przez IIona Staniek

26 września odbyły się gminne zawody w piłce nożnej. Nasza reprezentacja zajęła 3 miejsce.