Archiwum‎ > ‎Rok 2017/2018‎ > ‎Klasa 3a‎ > ‎

07. Nasze osiągnięcia

KLASA 3

Łukasz Muras zdobył wyróżnienie w szkolnym konkursie bibliotecznym ,,Fajną książkę przeczytałem".
W konkursie tym została nagrodzona też Karolina Baszczyńska.Wiktoria Tokarz nazbierała 125 kg żołędzi i została nagrodzona przez Koło Łowieckie. Brawo dla Wiktorii !


Jakub Szczypka zajął wysokie 3 miejsce w gminnym konkursie plastycznym na figurę świątecznego anioła. Gratulacje dla Jakuba!

Praca Jakuba
W konkursie tym zostali wyróżnieni Karolina Baszczyńska, Lena Łukosz, Łukasz Muras.


.....................................................................................................................................................................
KLASA 2

Jakub Szczypka został klasowym mistrzem spostrzegawczości. Gratulacje!


Anna Herok zajęła I miejsce w szkole w zbiórce żołędzi i kasztanów. Nazbierała 73 kg żołędzi i 29 kg kasztanów. Gratulacje ! Nasza klasa zajęła I miejsce w szkole w zbiórce żołędzi i kasztanów, a nasza szkoła w tym konkursie zajęła I miejsce w gminie.


Aleksandra Sekta zajęła III miejsce w szkolnym konkursie plastycznym ,,Moja bezpieczna droga do szkoły".
Klasa 2a zajęła I miejsce w kategorii klas 1-3 w szkolnym konkursie na smaczną i zdrową sałatkę jarzynową. Klasa przygotowała sałatkę ,,Fantazja Rozalki" i podała ją w makaronowych muszelkach. Klasę prezentowała drużyna w składzie: Amelia Kajstura, Wiktoria Tokarz, Jakub Szczypka. , a przepis na drewnianej desce przygotowała Łucja Faruga. Duże brawa !


Łukasz Muras zajął I miejsce w szkolnym konkursie matematycznym w kategorii klas drugich. Duże brawa dla Łukasza! Do finału szkolnego konkursu matematycznego zakwalifikowali się oprócz Łukasza, Aleksandra Sekta, Jakub Szczypka i Szymon Błażewicz.


W szkolnym konkursie młodych talenów ,,Talentowisko 2017" w kategorii klas 1-3 II miejsce zajęła grupa tancerzy z klasy 2a i 2b.


W szkolnym konkursie młodych talenów ,,Talentowisko 2017" w kategorii klas 1-3 III miejsce zajęła grupa flażolecistów z klasy 2a i 2b prezentując szantę ,,Eliza Jane".W szkolnym konkursie młodych talenów ,,Talentowisko 2017" w kategorii klas 1-3 wyróżnienie zajęła klasa 2a w chorwackiej, dziecięcej piosence ,,Bim ,bam".W szkolnym konkursie młodych talenów ,,Talentowisko 2017" w kategorii klas 1-3 wyróżnienie zajęła Lena Łukosz w grze na pianinie. Brawo Lena! Cudowna gra!


.....................................................................................................................................................................

KLASA I

Lena Łukosz zajęła I miejsce w szkolnym konkursie plastycznym na zakładkę do książki organizowanym przez bibliotekę szkolną. Gratulujemy Lenie sukcesu. W konkursie z naszej klasy wzięli udział również : Filip i Robert Biernat, Szymon Błażewicz, Bartosz Jonkisz - Jojko, Martyna Miałchowska, Łukasz Muras, Adam Pisarek, Jakub Szczypka. Uczniowie wykonali bardzo ciekawe zakładki.
 
 
 
Poniżej zakładka Leny.
 
 
Martynka Miałchowska została wyróżniona przez Koło Łowieckie za zbiórkę żołędzi. Nazbierała 30 kg żołędzi i 16 kg kasztanów. Uczniowie, którzy nazbierali powyżej 10 kg żołędzi zostali zaproszeni na piknik połączony z pieczeniem kiełbasy. Z klasy 1a w pikniku uczestniczyli: Aleksandra Sekta ( 6,5 kg żołędzi, 7 kg kasztanów), Anna Herok (12,5 kg żołędzi), Lena Chybiorz (10 kg żołędzi), Jakub Szczypka ( 20 kg żołędzi), Filip Stokłosa (10 kg żołędzi). Gratulacje dla przyjaciół zwierząt!
 
 
Martynka Miałchowska została wice - królową balu. Brawa dla Martynki !
 

Klasa 1a w miesiącu lutym i marcu wypożyczyła najwięcej książek z biblioteki szkolnej. W lutym najlepszą czytelniczką miesiąca została Martyna Miałchowska,  w marcu Filip Biernat, a w maju Robert Biernat. Wielkie gratulacje!
 
Comments