Archiwum‎ > ‎Rok 2012/2013‎ > ‎Klasa 3a‎ > ‎

Wydarzenia w naszej klasie

Dnia 6 października odbyło się pierwsze klasowe ognisko. Pogoda była wspaniała. Ognisko było świetnie zorganizowane. Piekliśmy kiełbaski. Zajadaliśmy się pieczonym chlebem. Był również czas na zabawę. Chłopcy grali w piłkę nożną, niektóre dziewczynki także dołączyły do gry.Bawiliśmy się  w berka. Martynka zabrała piłkę, więc mogliśmy również zagrać w " Kolanko " i w " Kolory". Próbowaliśmy również poznać zasady w " Dwa ognie"
Ognisko było udane. Po 3 godzinach wróciliśmy do szkoły troszkę zmęczeni, ale i zadowoleni.


W szkole nie tylko uczymy się pisać, czytać i liczyć. Uczymy się również jak przygotować smaczną sałatkę z różnego rodzaju owoców w połączeniu ze śmietanką, jogurtem ... Palce lizać .
Oto kilka zdjęć przedstawiających nas w roli " małych kucharzy".


Dnia 14 października w Dniu edukacji Narodowej zostaliśmy uroczyście włączeni w społeczność uczniowską Szkoły Podstawowej im. Pawła Kojzara w Mnichu. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Dziś, tj. 29.11.2010 roku uczniowie klasy Ia i Ib brali udział w spotkaniu andrzejkowym. Bawiliśmy się świetnie. Wróżyliśmy z kart, dowiedzieliśmy się kim w przyszłości zostaniemy oraz nauczyliśmy się magicznego zaklęcia wypowiadanego w andrzejkowy wieczór. Było świetnie, humor wszystkim dopisał.
Podstrony (24): Wyświetl wszystko
Comments