10. Dzień Zdrowia

Zdrowie oraz prawidłowe odżywianie jest bardzo ważnym elementem naszego życia, dlatego też w naszej szkole kładzie się nacisk na prawidłowy styl życia, propagujemy zdrowy styl odżywiania się. Jako, że Dzień Zdrowia w tym roku przypadł na czas wiosennej przerwy świątecznej w naszej szkole postanowiono uczcić ten dzień 17 kwietnia. W tym dniu uczniowie mieli możliwość zobaczyć nagrodzone przedstawienie 'Małpa w sieci" przygotowany przez uczniów klasy szóstej pod opieką pani Beaty Mulczyńskiej,  a następnie wysłuchali prelekcji pani Krzempek dotyczącej zdrowego odżywiania. Mamy nadzieję że każdy ze słuchaczy zapamiętał jak się odżywiać no i co w życiu jest ważne. Na zakończenie zostały wręczone nagrody dla zwycięzców szkolnych konkursów dotyczących zdrowego stylu życia. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z tej uroczystości.
 
 
 

Dzień Zdrowia

Comments