09. Ja po prostu mam talent 2012

Z okazji pierwszego dnia wiosny w naszej szkoel odbył się konkurs "Ja po prostu mam talent 2012". Była to już druga edycja tego konkursu. Zdobywca pierwszego miejsca poprzedniej edycji Dominik Mika oczywiście uświetnił swoim występem tegoroczny konkurs. Konkurs rozgrywał się w dwóch kategoriach klasy I - III oraz klasy IV - VI. Zwycięzców wybrało oczywiście jury, które po każdym występie przyznawało ilość punktów oraz przyznano również nagrodę publiczności. I tak zwycięzcami w kategori klas I -III został zespół składajacy się z uczniów klasy III, natomiast pierwsze miejsce w kategorii klas IV - VI zdobyły dwie solistki obie z klasy VI a są to Marta Nikiel oraz Oliwia Kurpas. W trakcie tego konkursu możemy się dowiedzieć jak wielu utalentowanych kolegów chodzi do naszej szkoły, a jednocześnie może się okazać, że i pozostali uczniowie zobaczą coś co ich zainteresuje. W tym roku mieliśmy możliwość podziwiać nie tylko piosenkarzy, lecz również tancerzy, organistów oraz gimnastyków Wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów i zapraszamy do udziały w następnych latach. Poniżej można zobaczyć zdjęcia z tej uroczystości a w galerii filmów można obejrzeć fragmenty występów laureatów oraz fragment występu zdobywczyni nagrody publiczności - Martę nikiel, która otrzymała w nagrodę kosz pełen owoców, który można zobaczyć na zdjęciach.

Ja po prostu mam talent 2012

Comments