23 Festiwal Rodzinny - Podsumowanie Projektu

18 czerwca w naszej szkole odbył się festiwal rodzinny. Impreza ta składała się z trzech części:
1. Podsumowanie projektu -EDUKACJA W NASZYCH RĘKACH. Gdzie zaproszeni goście oraz uczestnicy projektu mieli możliwość wysłuchać przemówień osób bezpośrednio związanych z projektem tj. panią dyrektor naszej szkoły, koordynatora projektu oraz panią prowadzącą zajęcia szybkiego czytania. Po przemówieniach widzowie raczyli się przedstawieniem w wykonaniu uczniów naszej szkoły, a następnie udali się na bankiet.
2. Piknik rodzinny - w jego ramach organizowane były różnego rodzaju konkursy dla dzieci oraz ich rodziców jak również najmłodsi mogli skorzystać z dodatkowych atrakcji tj dmuchanego zamku i zjeżdzalni oraz przejażdżki koniem, stroną gastronomiczną zajęła się Rada Rodziców i tak dzięki nim mogliśmy się raczyć grillowaną kiełbasą, pajdą ze smalcem, goframi, kołaczem, kawą i herbatą.
3. Festyn rodzinny - w godzinach wieczornych i nocnych odbywał się festyn, w czasie którego można było zabawić się w rytmach muzyki przygrwającego zespołu.
Zabawa była udana pomimo kapryśnej pogody.
Poniżej oczywiście zdjęcia z wszystkich trzech części.
 

Festiwal rodzinny - podsumowanie projektu

Comments