półfinały powiatowe

Półfinały powiatowe - odbyły się 12 marca 2010 r. w Strumieniu.
Dziewczyny wylosowały w pierwszym meczu SP 1 Skoczów. Wygrały  2:0 i awansowały do finału. SP Bąków wygrała z Górkami Wielkimi, więc w finale nasza reprezentacja spotkała się z Bąkowem. Pierwsza czwórka (Magda Herok, Klaudia Krysta, Monika Dobrowolska i Justyna Puchalik) przegrała po zaciętej walce 27:25 pierwszego, ale ciągle wierzyliśmy w zwycięstwo. Na szczęście druga czwórka (Aleksandra Kublińska, Patrycja Puzoń, Roksana Staniek i Justyna Turek) wygrała swojego seta dość spokojnie i mogliśmy przystąpić do rozstrzygającego seta, rozgrywanego systemem tie-break.
Teraz dziewczyny zaprezentowały w pełni wszystkie swoje umiejętności i zwyciężyły 15:7.
Wywalczyliśmy więc I miejsce w turnieju i awans do finałów powiatowych.

Chłopcy w pierwszym meczu wygrali z SP Pruchna, w finale jednak ulegli SP 1 Skoczów 2:1.