Archiwum‎ > ‎Rok 2009/2010‎ > ‎Klasa 3a 2009/2010‎ > ‎

Zielona szkoła

14.05 2010 roku o godzinie 22.15 trzecioklasiści naszej szkoły wyruszyli w podróż do Ustronia Morskiego na
" Zieloną szkołę".  O godzinie 00: 28 ruszył pociąg z Katowic do Kołobrzegu. Pełni wrażeń nie mogliśmy zasnąć. Niektórzy z nas czuwali całą noc. W godzinach południowych dotarliśmy do celu, czyli przybyliśmy do ośrodka wczasowgo " Gacek" w Ustroniu Morskim. Po południu przywitaliśmy nasze wspaniałe morze.
Podczas pobytu na zielonej szkole przeżyliśmy wiele wspaniałych przygód. Zwiedziliśmy Kołobrzeg- starówkę, ratusz, Bazylikę, Muzeum Oręża Polskiego, a także płynęliśmy statkiem po morzu.
Ciuchcią pojechaliśmuy do Gąsek, gdzie weszliśmy na latarnię morską. Byliśmy również w wiosce indiańskiej w Zieleniewie, gdzie mieliśmy przejażdzkę na koniu, jechaliśmy wozem, oglądaliśmuy zwierzęta w Mini - ZOO. Każdy z nas strzelał jak prawdziwy Indianin z łuku do celu. Na koniec imprezy uczono nas tańców indiańskich.
Wieczory były urozmaicone dyskotekami i ogniskami, przy których śpiewaliśmy nowo poznane piosenki o tematyce morskiej. Były to wspaniałe chwile, podczas których każdy z nas przeżył wiele wspaniałych przygód.
Po dziesięciu dniach wróciliśmy do Mnicha.
Comments