Aktualności‎ > ‎

PIĄTEK 13-stego:)

opublikowane: 15 paź 2017, 13:33 przez Magdalena Mleczko   [ zaktualizowane 15 paź 2017, 14:01 ]
    Jak co roku w naszej szkole, w przeddzień Dnia Komisji Edukacji Narodowej nasi najmłodsi uczniowie mają swoje święto. 13 października 2017 roku pierwszoklasiści zostali pasowani na uczniów naszej szkoły. Klasy pierwsze z dumą zaprezentowały swoje umiejętności aktorskie, zabierając widzów w  "morski rejs". Uczniowie recytowali wiersze, śpiewali  piosenki oraz zatańczyli taniec "Pirata". Na koniec oczywiście każdy uczeń uroczyście ślubował oraz został pasowany na ucznia przez "kapitana" Panią dyrektor Aleksandrę Paszandę.
    Wszystkiemu przyglądała się wspaniała publiczność: klasy drugie i trzecie, zaproszeni rodzice i nauczyciele. Dzieci miały również zaszczyt odebrać prezenty od obecnych na sali: Wójta Gminy Chybie Janusza Żydka oraz Podinspektora ds. Oświaty Panią Annę Piszczek. Oczywiście nie zabrakło również słodkich rogów obfitości, które pierwszoklasistą podarowali rodzice. 
    Wspaniałym gościom dziękujemy za przybycie, a pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów .


Film z YouTube
       W drugiej części dnia świętowali pracownicy naszej szkoły. Uczniowie mieli okazję zmagać się z nauczycielami w różnego rodzaju konkurencjach. Radości, zabawy i wiele emocji dostarczyły zgromadzonym na sali zmagania zawodników.  Nauczyciele udowodnili wszystkim, że potrafią się dobrze bawić, a uczniowie wykazali się wiedzą, szybkością i sprytem. Walka była wyrównana i mimo ogromnego wsparcia publiczności uczniowie o włos przegrali rywalizację.
    Życzenia z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej złożyła wszystkim pracownikom Pani Dyrektor oraz przedstawiciele Rady Rodziców naszej szkoły. Humory dopisywały wszystkim do samego końca. 

Film z YouTubeComments