Aktualności‎ > ‎

Konkurs w Gminnej Bibliotece

opublikowane: 17 wrz 2018, 12:21 przez Magdalena Mleczko   [ zaktualizowane 4 paź 2018, 10:40 ]

Znalezione obrazy dla zapytania gminna biblioteka w chybiu

    Nasza szkoła w ubiegłym roku szkolnym zorganizowała projekt "Duch książki na fotografii", którego pomysłodawcą była pani Liliana Nowak. Najlepsze zdjęcia z projektu można było oglądać przez całe wakacje w  Bibliotece Publicznej  w Chybiu. Tam też został  ogłoszony konkurs "Wybierz zdjęcie - wygraj nagrodę", który polegał na tym, że czytelnicy Gminnej Biblioteki Publicznej głosowali na najfajniejsze zdjęcie.
     Konkurs wygrała obecna klasa IIIa gimnazjum za zdjęcie do Harego Pottera, drugie miejsce obecna klasa VIa za zdjęcie "Ania z Zielonego Wzgórza", a trzecie obecna klasa IVb "O psie, który jeździł koleją".

    Uczniowie wraz z opiekunami biblioteki udali się na Narodowe Czytanie w Bibliotece w Chybiu, gdzie wzięli udział w grze terenowej "Spacerem przez Chybie z Przedwiośniem w tle".


  Obraz może zawierać: 10 osób, ludzie siedzą i w budynku  Obraz może zawierać: 1 osoba, uśmiecha się, stoi, drzewo i na zewnątrz  Obraz może zawierać: na zewnątrz


Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stojąObraz może zawierać: 1 osoba, stoi      Obraz może zawierać: 2 osoby, ludzie stoją
Podobny obraz
               
Więcej na : Link

Comments