Aktualności‎ > ‎

Dzień Życzliwości 2017

opublikowane: 5 gru 2017, 13:35 przez Magdalena Mleczko   [ zaktualizowane 5 gru 2017, 13:40 ]
Znalezione obrazy dla zapytania dzień życzliwości

W poniedziałek 4 grudnia 2017 roku zakończyliśmy obchody tygodnia życzliwości zorganizowanego z okazji Światowego Dnia Życzliwości. Uczniowie w dwóch grupach wiekowych uczestniczyli w apelu. Omawiano zasady dobrego wychowania czyli savoir vivre oraz zwrócono uwagę na pomoc innym, potrzebującym.
 "Dobro ofiarowane komuś zawsze do nas powraca" pamiętajmy o tym na co dzień! 


Film z YouTube


Na koniec apelu zostały podsumowane konkursy oraz rozdane nagrody.

1. Po etaie szkolnym wojewódzkich konkursów przedmiotowych do etapów rejonowych zakwalifikowali się:
- z języka polskiego - Julia Bąk 3a, Marta Kajstura 7a

- z matematyki - Andrzej Chucher 2b, Renata Czyż 3b, Sebastian Kowalik 3b

- z geografii - Andrzej Chucher 2b

- z fizyki - Paweł Pietrzyk 3b

- z historii - Jakub Puzoń 2a

2. Laureatką Konkursu na List Roku została Aleksandra Żydek 7a

3. Uczennice klas VI zajęły II i III miejsce w konkursie teatralnym "Żyj bez uzależnień"

4. Konrad Kuboszek zajął VI miejsce w Drużynowych Mistrzostwach Polski w Gimnastyce Sportowej

5. Martyna Kot zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Pod kolorowym
 parasolem jesieni" w Rzeszowie

6. Sebastian Kowalik i Jakub Puzoń - awans do etapu powiatowego w tenisie stołowym

7. Awans do etapu grupowego chłopców (gimnazjum) w piłce ręcznej

8. Awans do etapu powiatowego dziewczęta i chłopcy (gimnazjum) w biegach przełajowych

9. Grupa muzyczna od. gimnazjum zajęła I miejsce na Przeglądzie Pieśni Patriotycznej na etapie gminnym i awansowała do następnego etapu

10.Podsumowanie konkursu czytelniczego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych

Wyróżnienia :

Karolina Krymiec kl. II

Łukasz Muras kl. III a

Jerzy Kołodziejczyk kl. Va

Magdalena Szkrobol kl. V a

Gloria Oszek kl. V a

Aleksandra Żydek kl. VII a

Udział:

Zofia Lukasek kl. III b

Karolina Baszczyńska kl. III a

Nadia Barcik kl. II

Damian Muras kl.II

Julia Różycka kl. V a

Amelia Król kl. V a

Jan Krzempek kl. V a

Bartłomiej Przemyk kl. V a

Miłosz Kajstura kl. V a

Katarzyna Sierny kl. VI a

 Wyróżniono również nauczycieli :

P. Wiesławę Strządałę, P. Beatę Mulczyńską, P. Martynę Steklę i P. Bartłomieja Pokładnika.



Comments