Aktualności‎ > ‎

Charytatywna zumba II

opublikowane: 28 mar 2019, 13:03 przez Magdalena Mleczko

Znalezione obrazy dla zapytania taniec zumba obrazek


W poniedziałek 4 marca w naszej szkole, już po raz drugi odbyła się charytatywna Zumba. Jak poprzednim razem, cel był jeden – by finansowo wesprzeć leczenie naszej uczennicy Patrycji Filapek.

Organizując to wydarzenie, nie byłyśmy pewne, czy przyjdą nieliczni, czy zjawią się tłumy, ile osób będzie, czy mała salka, czy może duża sala gimnastyczna…? Przygotowałyśmy się tak, by nic nas nie zaskoczyło. I znów, oprócz dobrej zabawy, chciałyśmy czymś poczęstować naszych gości, by był choć krótki czas na rozmowę, wzajemny uśmiech. Tym razem wpadłyśmy na pomysł – zdrowe, świeżo wyciskane soki. To był strzał w dziesiątkę!

No i nadszedł ten dzień, zapisało się 30 pań, jednak panie nadciągały i nadciągały… nasza lokalna społeczność (kobieca!!!) stanęła na wysokości zadania. Sala pękała w szwach, dziewczyny z 7 klasy naliczyły pięćdziesiąt parę osób. I tak, już po raz kolejny dobra zabawa, połączona z dobrocią naszych serc przyniosła 2250 zł, które przekazaliśmy mamie Patrycji z myślą, że choć w małym stopniu przyczynimy się do poprawy stanu zdrowia, ale przede wszystkim wywołamy uśmiech na twarzach całej jej rodziny.

* Kuba Suchan, Janek Pisarek i Nikodem Waleczek znów nie zawiedli i zadbali o oprawę muzyczną całego wydarzenia – dziękujemy.

                                                                  Urszula Skotnica, Paulina Kajstura

Comments